TASUTA SAATMINE
ÜLE 100 000 RAHULOLEVA KLIENDI

Online Stores Finland

Soome veebipoed


ÜLDTINGIMUSED


1.
ÜLDTINGIMUSED

Soome veebipoed on Edututor OY (registrikood 2357972-1) hallatavad erinevad üksused. Järgnevad üldtingimused kehtivad üksnes kaubandussuhetes Soome veebipoodide (edaspidi SVP) ja selle klientide vahel.

SVP jätab endale õiguse muuta neid tingimusi ühepoolselt ilma ette teatamata. Muudatused sätestuvad koheselt, kui see ei ole seadusest tulenevalt sätestatud teisiti.

SVP ei vastuta vääramatu jõu poolt tekitatud kahju eest. SVP teavitab klienti esimesel võimalusel, kui juhtumi puhul on tegemist vääramatu jõuga.


2. KLIENT

SVP müüb tooteid ja teenuseid tarbijatele ja ettevõtjatele.
Tarbekaupade müük on kooskõlas Eestis ja Euroopa liidus kehtivate õigusaktidega, mis ei piira tarbija õiguseid.

Kauplemine kliendi ja SVP vahel on kooskõlas kõigi Eestis kehtivate õigusaktidega.

Klient on kohustatud üle andma täielikud ja õiged kontaktandmed tellimust esitades, sh kliendi nimi, aadress, telefoninumber ja võimalusel e-posti aadress. Ettevõtete vajaliku informatsiooni hulka kuulub kontaktisiku nimi, telefoninumber ja e-posti aadress, ettevõtte äriregistrikood, postiaadress, telefoninumber/numbrid ning vajadusel aadress arve jaoks (kui see erineb juriidilisest aadressist).

Orienteeruvad tarneajad põhinevad kullerite ja tootjate edastatud informatsioonile. SVP ei vastuta viivituste eest, mis on tekkinud väljaspool SVP mõjusfääri. Müügitingimused muutuvad kehtivaks alates hetkest, mil SVP süsteemi on edastatud tellimus.
Privaatsus: Kliendi andmed salvestatakse SVP kliendiregistrisse, kus informatsiooni kasutatakse ja säilitatakse ainuüksi kliendisuhete haldamise eesmärgil.

Kliendil on õigus keelduda oma isikuandmete kasutamisest turunduseesmärkidel ning kontrollida oma andmete käitlemist kontakteerudes SVP klienditeenindusega.


3. TOOTED JA HINNAD

Hinnad sisaldavad käibemaksu.

Kui toote hind on tõusnud enne saadetise käitlemist toimetatakse toode kohale alghinnaga. Kui muudatus on tehtud enne seda, määratakse toote hind vastavalt hinnamuutuse ajale.

Kliendil on õigus lepingust taganeda vastavalt tarbijakaitseseadusele.

Tooteid ja teenuseid müüakse alati sellisena nagu on kirjeldatud.

 

 

4. MAKSEVIISID

Kehtiva makseviiside nimistu leiate kõikide e-poodide lehekülgedelt.

 

 

5. TARNEVIISID

Kehtiva tarneviiside nimisti leiate kõikide e-poodide lehekülgedelt.

Tellimuse töötlemise aeg on keskmiselt 1-5 tööpäeva peale saadetise tellimuse kinnitust. Transpordiaeg on tavaliselt 1-2 tööpäeva.

Kliendil on õigus tooted tagastada vastavalt tarbijakaitseseadusele. Ettevõtetega jõutakse kokkuleppele iga juhtumi puhul eraldi.

Tagastusjuhised on olemas iga e-poe leheküljel.
 


6. GARANTII JA VASTUTUS

Garantii kehtib vastavalt tootja poolt nimetatud tingimustele. Ostja on kohustatud tutvuma toote garantiitingimustega enne toote kasutamist. Garantiitingimused leiate kas kasutusjuhendist, eraldi dokumendist või tootja veebilehelt.

SVP-l on õigus kontrollida ning kinnitada teavitatud defektide olemasolu. Defektidest tuleb teavitada 3-5 tööpäeva jooksul.

 

 

7. GARANTII

Kaebuste käsitlemist tutvustatakse lähemalt eraldi tarnetingimuste juures.


8. SVP VASTUTUSALA

Tooteid ja teenuseid müüakse alati sellisena nagu kirjeldatud. SVP ei vastuta toodete või teenuste vigade eest, mis on tekkinud selle kasutamisel ning on põhjustanud otsest või kaudset saamata tulu.

SVP vastutusala on piiratud nende tingimustega ning tagastatav summa pole kunagi suurem algsest ostuhinnast.

 

please wait...